Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 13016157



*

nr 1301 6157


MIRROR

70x54,


70x54 cm


Estimate:

600

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday January 20 2020
at 19:17:47


  • Bid history
Time Bidder Bid
18/1 08:30:02 1      100 kr
20/1 10:38:57 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
  • 8291 MIRROR
    19th century, delvis förgylld ram, 77x53, wear, da..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:03
  • 8195 MIRROR
    1930/40-tal Höjd: 100 cm. Width: 46 cm, damaged.
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:18
  • 7027 MIRROR
    guldfärgad, konstmaterial, 105x58 cm, wear, damages.
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:12
  • 8125 MIRROR
    Markaryd, pine wood, 144x66 cm,
    Present: SEK 500

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:07




Ladda ner broschyr